rak prostaty leczenie hormonoterapia

rak prostaty leczenie hormonoterapia

Ponadto korzystne jest to, że około 2 z 3 przypadków raka prostaty występuje u osób w wieku powyżej pięćdziesięciu lat. Zdrowie Eksperci uważają, że rak prostaty jest drugą najczęstszą przyczyną zgonów z powodu raka u mężczyzn. Został prognozowano, że oszacowanie dwadzieścia osiem tysięcy sto siedemdziesiąt mężczyzn (28,170) umrze z powodu raka prostaty w 2012.Source: American Cancer Society.trenego.pl

Odżywcze i Medical Research odkryli, że zmiana diety i dostępności suplementów diety może pomóc w zapobieganiu i leczeniu raka prostaty. Jeśli ludzie są świadomi tego, co jest wymagane w trosce o ich zdrowie to istnieje nadzieja. Pierwszym ważnym krokiem jest edukacja i rozpowszechnianie informacji na temat tej choroby. Uważa się, że jeśli niektóre podstawowe informacje o przyczynach i zapobieganiu raka prostaty jest udostępniona do ludzi szczególnie te zbliża pięćdziesiąt lat pierwszym krokiem do zmniejszenia liczby przypadków zostałby osiągnięty.

Bardzo ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem na temat problemów związanych z rakiem prostaty. Jednak kwestia osobistych diety jest bardzo ważne. O ile prawdą jest, że większość problemów z prostatą są łagodne i łatwo uleczalne znaczenie odpowiedniej diety muszą być brane pod uwagę. Suplementy witaminowe są niezbędne do zapobiegania i leczenia. Poniżej przedstawiono zalecane: witaminy A, która ma właściwości przeciwutleniające; Witamina B6 pomaga regulować poziom hormonów płciowych; Witaminy C jest silnym przeciwutleniaczem; Witamina E wzmocnić układ odpornościowy do zwalczania infekcji.

Minerały też są bardzo ważne w diecie. Mangan jest potrzebne do produkcji hormonów płciowych. Selen jest kluczowym przeciwutleniaczem. Cynk reguluje czułość prostaty do hormonów. Inne bardzo ważne składniki odżywcze zawiera: Omega-3 oleje potrzebne do prostaglandyn, która jest ważna dla zdrowia prostaty.
Artykuł dzięki: