leczenie raka prostaty chemioterapia

leczenie raka prostaty chemioterapia

Kontekst Informacje na temat raka prostaty

Rak prostaty może rozwijać się tylko u mężczyzn, ponieważ posiadają tylko gruczoł prostaty. Wiadomo, że występują w większym stopniu u mężczyzn będących w wieku powyżej sześćdziesięciu lat. Istotne jest, że ci ludzie są podane podstawowe informacje na temat raka prostaty. Inne obejmują predyspozycje genetyczne, dieta i styl życia. Uważa się także, aby być bardziej powszechne w niektórych ras. Inne niż to dokładna przyczyna nie jest known.Non, przerzuty nowotworowe, takie jak te są uważane za bardzo powoli wzrasta.

W związku z tym, że objawami są również powoli się widoczne. W rzeczywistości, możliwe jest, aby osoba z rakiem prostaty nie wiedzieć, że ma. Mogli go przez wiele lat iw końcu umiera na coś zupełnie niepowiązane. Z drugiej strony, możliwe jest również, że bardziej https://grugo.eu/ozonatory-powietrza-sklep złośliwy wersja nowotwór może występować. Z tego powodu bardzo ważne jest, aby zdawać sobie sprawę z konsekwencji i mają regularne badania przesiewowe – szczególnie wysokie ryzyko raka groups.Prostate jest znacznie bardziej powszechne u mężczyzn, którzy mieli ojca lub brata z choroby. Należy również wiedzieć, aby wpłynąć na bliźnięta. Z tego względu uważa się, aby co najmniej częściowo predyspozycje genetyczne. Również niektóre rasy są narażone bardziej niż inne.

Badania wykazały, że istnieje związek pomiędzy dietą i leków i raka prostaty. U mężczyzn, którzy jedzą bardzo mało zielone warzywa liściaste i mają wysokie trans kwasów tłuszczowych w ich surowicy krwi okazały się mieć większą częstość cancer.Treatment prostaty jest również według tych samych zasad. Wyższe poziomy zielonych warzyw musi zostać zniszczona. Również selen i witamina E i D zostały dodane do diety. Niektóre leki, takie jak leki przeciwzapalne są znane zwiększenie ryzyka raka prostaty. Powinny być w miarę możliwości unikać. Jest to bardzo ważne dla mężczyzn powyżej 45 roku życia he być wykształcony o ryzyku raka prostaty. Regularne reżim badania siebie i rutynowych badań przesiewowych jest jedynym sposobem, aby złapać tę potencjalnie śmiertelną chorobę wcześnie.

Gruczoł prostaty Rak zapewnia artykułów i zasobów na prostatę. Sprawdź najnowszy artykuł na Prostate Gland Online

Artykuł dzięki: