zapalenie prostaty leczenie domowe

zapalenie prostaty leczenie domowe

Prostate Specific Antigen – co to jest i powinno Cię to obchodzić

Jeśli jesteś ciekawy temat konkretnego testu antygen prostaty i co jest prawdą, a co fałsz o jego rzeczywistego znaczenia, to mam nadzieję, że ten artykuł będzie rzucić nieco światła na sytuację dla Ciebie.

Sprawdź to:

antygen gruczołu krokowego jest to białko produkowane przez komórkach gruczołu krokowego.

A powodem tego jest ważne dla ludzi, aby wiedzieć, ponieważ u mężczyzn z problemów w tym raka gruczołu krokowego (prostaty) nie wydaje się być podwyższony. Nie zawsze jest to przypadek, jednak. Ale w wielu przypadkach, jeśli ktoś ma problemy z prostatą, on będzie miał wyższy poziom PSA w swoim krwioobiegu niż mężczyźni, którzy nie mają nic złego z ich prostaty.

Ważne jest, aby wiedzieć?

Tak, człowiek powinien być świadomy swoich numerów PSA.

Niebezpieczeństwo pojawia się, gdy on (lub jego lekarz) powoływać się na te liczby jako określony dowód obecności lub braku problemu choroby lub prostaty.

Przerażające, jak się wydaje, mężczyźni mieli poważny zabieg prostaty (gruczołu gdzie został całkowicie usunięty) opiera się tylko na liczbach wysokie PSA! Staje się to coraz mniej i mniej powszechne dzisiaj, jednak, jak uczy się więcej na ten temat.

W pewnym sensie, numery są bezwartościowe, szczerze mówiąc.

A testy PSA nie jest po prostu, że wiarygodne od wskaźnika (a już na pewno nie są wiarygodne na tyle aby ktoś idź i jakiejkolwiek poważnej operacji na podstawie numerów).

Jest to gorący temat w mens ekspertów w dziedzinie zdrowia w tej chwili.

I to jest jeden z powodów, dlaczego ważne jest, każdy człowiek zrozumieć, co oznacza specyficzny antygen prostaty.

Artykuł dzięki: