leczenie prostaty medycyna naturalna

leczenie prostaty medycyna naturalna

Omega 6 oleje; Olej z wiesiołka, który reguluje poziom hormonów i zmniejszają obrzęki i Bioflawonoidy, które zwiększa siłę witaminy C.

Oprócz tych witamin i minerałów, które mogą być traktowane jako suplementy eksperci w dziedzinie odkryli, że żywność, takich jak pomidory i soja są bardzo ważne. Powszechnie przyjmuje się, że zużycie sojowy zmniejsza także ryzyko różnych typów raka w szczególności raka prostaty. Jedzenie codziennie porcję soi na kilka miesięcy wystarczy produkować korzystne efekty. Zielona soi lub fasoli mung pochodzi z Indii, a zyskuje na popularności ze względu na jej przyjemny smak i jej digestability. To jest spożywane gotowane po namoczeniu. Soja jest bardzo bogata w fosfor, magnez i potas. Stu gramów zapewniają większość dziennego zapotrzebowania tych minerałów. Jest to również bardzo bogaty w wapń. Dodatkowo soi ma tę zaletę, że praktycznie nie zawierający sodu, minerału, który powoduje zatrzymanie płynu w tkance. Izoflawony stanowi najważniejszy składnik nie nutretitive sojowym, który jest odpowiedzialny za większość ich właściwości terapeutycznych. Stanowią one rodzaj fitoestrogeny / bazie warzyw żeńskich hormonów o podobnym działaniu jak estrogeny, ale bez jego niepożądanych efektów ubocznych.

Odżywcze eksperci również, że pomidor jest bardzo ważne w diety w leczeniu i profilaktyce raka prostaty. Uzdrawiająca moc, że ćwiczenia pomidorów na różnych zaburzeń, jak również jego zapobiegawcze działanie na niektóre rodzaje raka w szczególności, że prostaty sprawia, że ??warzywo powszechnie uznawane żywności leczniczego. Świeże pomidory zawierają dużo wody 4% ich masy. Zawierają one małe ilości węglowodanów, białka 3,54% 0,85% 0,33% i tłuszcze. Jego Węglowodany są utworzone głównie z glukozy i fruktozy. Razem te dwa składniki odżywcze zapewniają 21Kilo kcal / 100g jedną z najniższych wartości jakiejkolwiek żywności niższej niż 23 K na bazie szparagów roślin cal / 100g.However wartości odżywcze i lecznicze pomidor jest w swojej bogatej zawartości witamin i minerałów, a także jego non-odżywczy Substancje.
Artykuł dzięki: