leczenie prostaty laserem warszawa

leczenie prostaty laserem warszawa

Trzy Foods, aby pomóc w zapobieganiu raka prostaty

Rak prostaty jest drugą najczęstszą przyczyną zgonów z powodu raka u mężczyzn w Stanach Zjednoczonych każdego roku. Rak prostaty jest zwykle bardzo wolno rosnące raka. Zaczyna się gruczołu krokowego i jest łatwe w leczeniu w tym etapie. Jednak, gdy nowotwór zaczyna wzrastać bardzo szybko lub jeśli rozciąga się poza gruczoł prostaty, jest potencjalnie niebezpieczna, a nawet śmiertelne.

Prostaty, leczenia raka typowo obejmują leczenie chirurgiczne i radioterapię. Często główne szkoda wynikła z tych zabiegów. Zabiegi te są bolesne i expensive.They mają również poważne efekty uboczne. Efekty uboczne zabiegu obejmują:

1. Ryzyko znieczulenia

2. Ryzyko zawału serca

3. Ryzyko udaru

4. Krew zakrzepy w nogach

5. Zakażenie w miejscu nacięcia

6. Ryzyko krwawienia i wymagających transfuzji krwi

7. zakażeń w jamie brzusznej

8. Nietrzymanie moczu

9. Śmierć

Rak prostaty może być często zapobiec poprzez spożywanie dobre zdrowej żywności. Niektóre produkty są szczególnie korzystne dla gland.Tomatoes prostaty i przetwory pomidorowe są jednymi z najlepszych środków spożywczych health.Tomatoes prostaty są bogate w likopen, który jest karotenoidów, które daje wiele owoców i warzyw, ich kolor czerwony.

Jeść pomidory częściej, najlepiej codziennie może przejść długą drogę w kierunku zapobiegania rakowi prostaty. Wynika to z faktu, że likopen może gromadzić się w komórkach w czasie i budowania zdolność do zwalczania komórek rakowych. Pomidory mogą być łatwo spożywane świeże lub gotowane w swoich ulubionych potraw. W rzeczywistości, gotowane pomidory wydają się mieć więcej właściwości w walce z rakiem niż surowe pomidory.

Brokuły udowodniono w wielu badaniach, aby były skuteczne w zwalczaniu raka prostaty. Brokuł jest bogaty potężnym warzyw krzyżowych jest sulfer zawierające związki zwane glukozynolanów.
Artykuł dzięki: