leczenie gruczolaka prostaty laserem

leczenie gruczolaka prostaty laserem

Mężczyźni, którzy są pięćdziesiąt lat i raka prostaty

Rak prostaty wzbudził bardzo poważne zaniepokojenie wśród mężczyzn około pięćdziesięciu lat lub więcej, w większości krajów na całym świecie. Z prostego powodu, że badania pokazują, że została zwiększona ujawnienie się choroby wśród ludzi wszystkich ras ze względu głównie do składu diety i braku lub braku ważnych produktów spożywczych.www.tbv.pl/mieszkania-pokazowe

Gruczołu prostaty u mężczyzn obejmuje część znajduje się pod cewką moczową do pęcherza moczowego. Gdy nasienie jest wytwarzany w jądrach, że przechodzi przez dwie rury do gruczołu krokowego. Stamtąd rury połączyć się z cewki moczowej, który jest organem, przez który przepływa w moczu z pęcherza moczowego i na zewnątrz ciała. Płyn wydzielany przez gruczołu prostaty miesza się z plemników, karmi i ułatwienia jej wysuwanie z organizmu przez cewkę moczową.

Wydzielanie To zwiększa śmiertelność i płodność plemników. Badania pokazują, że gruczoł prostaty często powiększa się starości i utrudnia cewki moczowej i często sprawia, że ??chirurgiczne usunięcie procedury zwanej Prostatektomia opcją dla życia. Rak prostaty mĂłzgowa stwierdzono wśród znacznego odsetka dorosłych mężczyzn autopsję na całym świecie.

Rak prostaty jest stymulowana przez męskiego testosteronu, hormonu, który jest produkowany przez jądra. Uważa się, że kiedy i czy nowotwór rozprzestrzenia lekarze mogą leczyć z żeńskich hormonów lub usunięcia jąder chirurgicznie. Jeśli rak nie rozprzestrzenił się za prostaty chorej tkanki może zostać usunięta.

Szacuje się, że 241,740 mężczyźni będą zdiagnozowano raka prostaty w 2012 roku (850 więcej niż w roku 2011) Szacuje się, że 1 na 6 mężczyzn będą zdiagnozowano raka prostaty w trakcie ich eksploatacji, ale tylko 1 na 36 mężczyzn umrze z powodu tej choroby. Ponadto uważa się, że istnieje więcej niż 2,5 miliona Amerykanów, na przykład, u których zdiagnozowano raka prostaty i są nadal żyją.
Artykuł dzięki: http://ignif.com/